Fricova

Vítáme Vás na stránkách - Rámování - Fricová

 Firma Rámování - Fricová byla založena v roce 1992 manžely Fricovými, kteří tímto navázali na předchozí dlouholeté zkušenosti v oboru.Stěžejní činnost firmy spočívá v nabídce služeb zahrnující především rámování a paspartování obrazů, laminování a prodeji reprodukcí.Obrazy se nepřevážejí, veškeré služby jsou dostupné v provozovně Lucemburská 43.

 


Laminování - firma Fricová

laminator Veškerá laminační technika, stroje ,materialy a příslušenství jsou vyrobeny renomovanou německou společností Buderman. Vakuové laminování za tepla je důležitou součástí při rámování.
Největší předností uvedené technologie je vyřazení potencialně nebezpečného skla z rámu., tím snížení hmotnosti a automatické včlenění UV-filtru na laminovaný objek

Laminování je zejména vhodné na reprodukce , fotoplátna  a všude tam , kde je možné použít vyšší teplotu , protože laminování se provádí při 80°C až 100°C.

 

 

                                                         

 

 

 

Postup

 

arrow  Plakát se za tepla nalepí pomocí folie na kapa desku o  síle 5mm a poté se nalaminuje folie  s UV-filtrem.

 

arrow  Celý proces se provádí při teplotě 100  C.

Druhy folií

 

arrow  lesk hladká

 

arrow  mat hladká

 

arrow  mat hrubé linky : vhodná na reprodukce starých mistrů.

 
Vyberte si z námi nabízených služeb a kontaktujte nás.Vymenujeme.cz » - Matrace pro hotely a pensiony
Doporučujeme: Korkové i dřevěné podlahy . Kvalitní čaje na ráno. Kvalitní šperky akce - náhrdelníky, prsteny a náušnice. Lyžařské zájezdy u nás i v zahraničí. Sklenáři nabízející skleněné dveře
Garážová vrata | Matrace | Centrální vysavače | Kancelářský nábytek Arform |